Aromaterapie

 

 

“Ve vůni květin a přírody hledej  klid mysli a radost ze života.”  Hippokratés

 

 

Masáže a terapie s použitím éterických olejů, rozpuštěných v zastudena lisovaných olejích mají výrazně pozitivní vliv na naše fyzické a psychické zdraví. Již Hippokratés ve čtvrtém století před Kristem napsal, že “cestou ke zdraví je každodenní aromatická koupel a vonná masáž. Aromatické terapie a masáže jsou sjednocením a souhrnem velmi účinných masážních metod a technik, například ajurvédských marmových, masáží, abhyangy masáže, akupresury, reflexní terapie, indické masáže hlavy, marocké masáže a jiných technik, které ve vzájemné součinnosti propojují úroveň fyzickou, mentální, emocionální a psychickou, ovlivňují systém těla, duše a ducha. Masáže s použitím přírodních éterických olejů se nás dotýkají na velmi jemných psychických úrovních, harmonizují a pomáhají zpracovávat naše fyzická a psychická témata. Aromatické terapie řeší:

Marocké masáže

 

Jedná se o speciální typ masáží, které pochází přímo od Berberů, původních obyvatel Severní Afriky a především jejich potomků z Maroka a Tuniska, kteří se očetřením těla, pleti a starým recepturám z hammamu věnují dodnes.

 

Základním olejem tohoto typu masáže je arganový olej. Jeho složení a účinky jsou jedinečné a velice bohaté. Tyto masáže mají původ již v sedmém století, kdy se prováděly v hammamu. Dodají tělu neskutečné množství energie, revitalizují a detoxikují vaše tělo a dostanou vás do úplně jiného stavu mysli. Je to osvěžující způsob, který zbaví vaše tělo stresu.

 

 

NAHORU
HELENA HECLOVÁ STUDIO NA DOTEK ZÁBŘEH / SOKOLSKÁ 35 OBJEDNEJTE SE